The Voices (2014)

Gelin, Ryan Reynolds’ın “Hiçbir şey aslında göründüğü gibi değildir” sözünün hakkını yüzünden düşmeyen gülümsemesi ve kendine has deliliğiyle vermesine tanık olun.

Başrollerinde Ryan Reynolds, Anna Kendrick ve Gemma Arterton’ın yer aldığı The Voices’in yönetmen koltuğunda Persepolis ile tanıdığımız Marjane Satrapi oturuyor ve izleyiciye eğlenceli bir komedi maskesinin altında değme kara komedilerde görünmeyecek bir dram sunuyor.

KONU

Bir küvet fabrikasında çalışan, yüzünden gülümseme eksik olmayan hayat dolu Jerry, kedisi ve köpeğiyle birlikte keyifli bir hayat sürmektedir. Ancak bir gün hayatına giren bir kadınla birlikte insanları öldürdüğü ve tozpembe görünen hayatının hiç de göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkacaktır.

NEDEN İZLEMELİ

– Coen kardeşlerin alaycı havasına benzer ortamı için.

– 80’ler havasında geçen, bir yandan çok renkli, bir yandan da karanlık tarafları için.

– Tüm o sevimliliğinin yanında kalbinizi burkacak olan dramı için.

– Ağzı bozuk ama bir o kadar da tatlı Bay Whiskers için.

– Ryan Reynolds’ın karakterinin film boyunca yine kendisinin seslendirdiği hayvanlarıyla olan eğlenceli diyalogları için.

– Dilinize pelesenk olacak Sing a Happy Song parçası için.

FİLM HAKKINDA AZ BİLİNEN GERÇEKLER

– Ryan Reynolds, filmdeki kedi karakterini seslendirirken, 20 yıldır arkadaşı olan bir İskoç’tan esinlenmiş.

– Gemma Arterton ve Ella Smith aynı zamanda birlikte St Trinian’s 2: The Legend of Fritton’s Gold (2009) filminde de rol almıştı.

– Yönetmen Marjane Satrapi, filmdeki hayvanları seslendirmesi için seslendirme sanatçıları kullanmak istemişti ancak Ryan Reynolds onu, karakterin kendi kafasında duyduğu sesler olması konusunda ikna etmiş ve sonuçta hayvanları seslendiren de o olmuştu.

BU FİLMİ SEVEN BUNLARI DA SEVER

– Life After Beth (2014)

– Cooties (2014)

– The Survivalist (2016)

– Secret Window (2004)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir